Исторически музей

Европейска нощ на музеите 2019 - Исторически музей - Поморие

Европейска нощ на музеите 2019

Исторически музей – Поморие ви кани на пета поредна Нощ на музеите

Списък на допуснатите кандидати до втори етап на конкурса за длъжността "Уредник на Нова и Най-нова история"

Във връзка с провеждането на конкурс за длъжността "Уредник на Нова и Най-нова история", обявен със заповед РД-01-21-А от 11.03.2019 г, конкурсната комисия реши: допуска до втори етап - събеседване следните кандидати: Любка Николаева Николова Гали

Свободно работно място

Исторически музей – Поморие обявява  вакантно работно място за заемане на 1/една/ щатна бройка за длъжността „Уредник” в отдел „Нова и най – нова история”

1100 г. от битката при р. Ахелой

На 20.08. 2017 г, от 18 ч. на стадиона в гр. Ахелой ще се състои мащабна възстановка организирана от сдружения от цялата страна.
Козарева могила - селище и некропол от V хилядолетие пр. Хр. - Исторически музей - Поморие

Козарева могила - селище и некропол от V хилядолетие пр. Хр.

Козарева могила - селище и некропол от V хилядолетие пр. Хр. Представяне на археологическите проучвания за сезон 2017г.
20 години Исторически музей Поморие - Исторически музей - Поморие

20 години Исторически музей Поморие