Исторически музей

Нови услуги в Исторически музей Поморие - Исторически музей - Поморие

Нови услуги в Исторически музей Поморие

Нови услуги - семейни билети и наем на помещения - в Исторически музей Поморие
За любознателните: От 18.07 до трите музейни обекта в Поморие ще бъде осигурен транспорт - Исторически музей - Поморие

От 18.07.2019 г., всеки вторник и четвъртък, в 10 ч. и в 15 ч. от площада пред Община Поморие ще бъде осигурен микробус
На 17.06.2019г. жители и гости на с. Александрово отбелязоха празника на селото. - Исторически музей - Поморие

На 17.06.2019г. деня, когато Православната Църква чества Св. Дух, жители и гости на с. Алексадрово отбелязоха празника на селото.Тържеството уважиха –кметът на община Поморие –инж.Иван Алексиев, представители на общинската администрация и на Историческия музей в гр.Поморие.В изцяло ...
Европейска нощ на музеите 2019 - Исторически музей - Поморие

Европейска нощ на музеите 2019

Исторически музей – Поморие ви кани на пета поредна Нощ на музеите

Списък на допуснатите кандидати до втори етап на конкурса за длъжността "Уредник на Нова и Най-нова история"

Във връзка с провеждането на конкурс за длъжността "Уредник на Нова и Най-нова история", обявен със заповед РД-01-21-А от 11.03.2019 г, конкурсната комисия реши: допуска до втори етап - събеседване следните кандидати: Любка Николаева Николова Гали

Свободно работно място

Исторически музей – Поморие обявява  вакантно работно място за заемане на 1/една/ щатна бройка за длъжността „Уредник” в отдел „Нова и най – нова история”

1100 г. от битката при р. Ахелой

На 20.08. 2017 г, от 18 ч. на стадиона в гр. Ахелой ще се състои мащабна възстановка организирана от сдружения от цялата страна.
Козарева могила - селище и некропол от V хилядолетие пр. Хр. - Исторически музей - Поморие

Козарева могила - селище и некропол от V хилядолетие пр. Хр.

Козарева могила - селище и некропол от V хилядолетие пр. Хр. Представяне на археологическите проучвания за сезон 2017г.
20 години Исторически музей Поморие - Исторически музей - Поморие

20 години Исторически музей Поморие